VŽDY PERFEKTNÍ
 

Stylový odvoz

Potřebujete odvoz v rámci města nebo nejbližšího okolí?
Bez problému!
Silver Star Limousines nabízí zapůjčení vozu již od 1 hodiny!
 

Pronájem s řidičem

Cestujete daleko?
V pořádku! S námi dorazíte vždy stylově
a v maximálním pohodlí.
 

Svatba

Zažijte svatbu All-Inclusive!
Limuzínu máte k dispozici po celý den,
nemusíte si tedy dělat vrásky
s organizací a časováním. Vše řešíme
za Vás včetně svatební výzdoby vozu.
     

Kompletní servis

Chystáte firemní jednání a potřebujete přepravit více osob do kanceláře, na oběd, do jiného města…?Náš šofér přepravu zajistí a zorganizuje. Limuzína je Vám k dispozici po celý den a vždy připravená přesně tam, kde je potřeba. Už žádné shánění taxi, zbytečné telefonáty a dlouhé prostoje!
 

Noční jízda městem

Zažijte ruch nočního velkoměsta ve stylu slavných hvězd a odstartujte nezapomenutelnou jízdu!
 

Vyhlídková jízda

Máte rádi příjemnou krajinu brněnského okolí? Pojďte se s námi toulat přírodou a navštívit cestou malebné moravské vesničky a významné památky!
     

Párty narozeniny

Chystáte oslavu narozenin? Nyní máte příležitost dopravit se i s přáteli na místo oslavy jedinečnou narozeninovou limuzínou se speciální balónkovou výzdobou. Co takhle domluvit se a přijet společně vyzvednout oslavence? Úspěch zaručen!
 

Večer v klubu

Tento večer se stanete VIP! Do klubu dorazíte ve velkém stylu na způsob hollywoodských hvězd! Dále Vás čeká rezervace VIP oddělení a speciální uvítací drink. Užívejte si večer a až budete chtít domů, limuzína bude stát připravena před klubem.
 

Do restaurace

Pokud upřednostňujete eleganci a klidnější styl, pojeďte s námi na oběd či večeři do vyhlášené restaurace. Rezervace stolu je samozřejmostí, stejně jako vybraná jídla, kterých se Vám dostane v hojné míře. Klidně si připijte, řídí přece Váš osobní šofér!
     

Airport transfer

Letíte dále? Za prací či rekreací? S námi se dostanete na letiště vždy včas a pohodlně. Dejte sbohem bolavým zádům z předražených autobusových sedaček! V naší limuzíně máte prostoru více, než jste si kdy dokázali představit! Totéž samozřejmě platí pro Vaše zavazadla.
 

Soukromý let

Chcete cestovat sami nebo se skupinou přátel či obchodních partnerů soukromým letadlem? Zajistíme pro Vás vhodné letadlo, nejbližší letiště a samozřejmě i pozemní dopravu na letiště přímo z Vašeho bydliště!
 

Rozlučka se svobodou

Plánujete rozlučku se svobodou? Nebo snad někdo z přátel? Co je překvapit stylovým svezením v limuzíně, stát se tento večer někým jiným, dopřát si třeba i striptýz a to vše v jedinečném prostředí. Stačí prostě jen říct!
     

Výzva

Dosud Vás nic nezaujalo? Máte vlastní nápady?Výborně! Napište nám o Vaší představě a my vše zařídíme a doladíme do posledního detailu. Pro Silver-Star Limousines není žádná výzva dost velká a nic pro nás není nemožné!